PNS180JT-73-22R
MFR.Part #
PNS180JT-73-22R
JLCPCB Part #
C1397355
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1.8W 22Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4xL9.7mm Through Hole Resistors ROHS