PNS180JT-73-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNS180JT-73-100R
JLCPCB Part #
C1399768
Package
Plugin,D4xL9.7mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1.8W 100Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4xL9.7mm Through Hole Resistors ROHS