PNS100JT-52-5R1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNS100JT-52-5R1
JLCPCB Part #
C1397353
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1W 5.1Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS