PNP10VJT-91-10K
MFR.Part #
PNP10VJT-91-10K
JLCPCB Part #
C1411505
Description
-40℃~+200℃ 10W 10kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS