PNP10VJT-91-0R68
MFR.Part #
PNP10VJT-91-0R68
JLCPCB Part #
C1401808
Description
-40℃~+200℃ 10W 680mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS