PE2512JKE7W0R047Z
MFR.Part #
PE2512JKE7W0R047Z
JLCPCB Part #
C6143270
Description
2W 47mΩ Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS