PE2010FKF7W0R022L
MFR.Part #
PE2010FKF7W0R022L
JLCPCB Part #
C1705646
Description
1W 22mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS