PA2512FKF7W0R035E
MFR.Part #
PA2512FKF7W0R035E
JLCPCB Part #
C728349
Description
-55℃~+170℃ 2W 35mΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS