PA0805FRE470R012L
MFR.Part #
PA0805FRE470R012L
JLCPCB Part #
C7256527
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 500mW ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS