NKN500FR-73-3R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN500FR-73-3R3
JLCPCB Part #
C19325363
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS