NCR-25KT-52-4K7
MFR.Part #
NCR-25KT-52-4K7
JLCPCB Part #
C19454309
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±10% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS