MHP-50ATA52-3K3
MFR.Part #
MHP-50ATA52-3K3
JLCPCB Part #
C19545755
Description
-55℃~+150℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.05% ±5ppm/℃ Plugin,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS