MHP-25ATA52-15K
MFR.Part #
MHP-25ATA52-15K
JLCPCB Part #
C19515270
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS