MFR-50FTE52-4K75
MFR.Part #
MFR-50FTE52-4K75
JLCPCB Part #
C3391486
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS