MFR-50FTE52-23R7
MFR.Part #
MFR-50FTE52-23R7
JLCPCB Part #
C1376402
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS