MFR-50FTE52-182K
MFR.Part #
MFR-50FTE52-182K
JLCPCB Part #
C1376515
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS