MFR-50FRE52-48R7
MFR.Part #
MFR-50FRE52-48R7
JLCPCB Part #
C1749860
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS