MFR-25FTF52-6K65
MFR.Part #
MFR-25FTF52-6K65
JLCPCB Part #
C1371573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS