MFR-25FTE52-7R87
MFR.Part #
MFR-25FTE52-7R87
JLCPCB Part #
C1377007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS