MFR-12FTF52-910K
MFR.Part #
MFR-12FTF52-910K
JLCPCB Part #
C1371196
Description
-55℃~+155℃ 167mW 910kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS