MFR-12FTF52-5K76
MFR.Part #
MFR-12FTF52-5K76
JLCPCB Part #
C1370084
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS