MFR-12FRF52-392K
MFR.Part #
MFR-12FRF52-392K
JLCPCB Part #
C1743179
Description
-55℃~+155℃ 167mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS