MFR-12FRF52-274R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-274R
JLCPCB Part #
C1743107
Description
-55℃~+155℃ 167mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS