MFR50SFTE52-9R31
MFR.Part #
MFR50SFTE52-9R31
JLCPCB Part #
C1378604
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS