MFR50SFTE52-3M16
MFR.Part #
MFR50SFTE52-3M16
JLCPCB Part #
C1378813
Description
-55℃~+155℃ 3.16MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS