MFR50SFRE52-43R2
MFR.Part #
MFR50SFRE52-43R2
JLCPCB Part #
C3490536
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS