MFR2WSFTF52-24R3
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-24R3
JLCPCB Part #
C1382460
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS