AA0201FR-0725R5L
MFR.Part #
AA0201FR-0725R5L
JLCPCB Part #
C2101945
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS