MFR25SFTE52-60R4
MFR.Part #
MFR25SFTE52-60R4
JLCPCB Part #
C3486511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS