RC2512FK-7W300RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W300RL
JLCPCB Part #
C7337022
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS