MFR25SFBE52-6K04
MFR.Part #
MFR25SFBE52-6K04
JLCPCB Part #
C1369744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS