MFR25SFBE52-51R
MFR.Part #
MFR25SFBE52-51R
JLCPCB Part #
C1369954
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS