MFR-25FRFPN143K
MFR.Part #
MFR-25FRFPN143K
JLCPCB Part #
C3437089
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS