MFR200FBF73-2R43
MFR.Part #
MFR200FBF73-2R43
JLCPCB Part #
C1398044
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS