MFR200FBE73-806K
MFR.Part #
MFR200FBE73-806K
JLCPCB Part #
C1391577
Description
-55℃~+155℃ 2W 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS