MFR200FBE73-511K
MFR.Part #
MFR200FBE73-511K
JLCPCB Part #
C1389693
Description
-55℃~+155℃ 2W 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS