MFR200FBE73-392R
MFR.Part #
MFR200FBE73-392R
JLCPCB Part #
C1389676
Description
-55℃~+155℃ 2W 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS