MFR200FBE73-154K
MFR.Part #
MFR200FBE73-154K
JLCPCB Part #
C3394125
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS