MFR1WSFRF52-2K1
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-2K1
JLCPCB Part #
C1754765
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS