MFR100FRE52-12K
MFR.Part #
MFR100FRE52-12K
JLCPCB Part #
C3520433
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS