MFR1WSFBE52-3K6
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-3K6
JLCPCB Part #
C1376602
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS