MFR1WSFBE52-2R87
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-2R87
JLCPCB Part #
C1385447
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS