MFP50SBRE52-79K6
MFR.Part #
MFP50SBRE52-79K6
JLCPCB Part #
C3506945
Description
-55℃~+155℃ 500mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS