KNP400JB-52-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP400JB-52-12R
JLCPCB Part #
C1394813
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS