MFP50SBRD52-5K6
MFR.Part #
MFP50SBRD52-5K6
JLCPCB Part #
C1776992
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS