MFP50SBBE52-173K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBBE52-173K
JLCPCB Part #
C1394050
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 173kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS