MFP50SBBD52-23K1
MFR.Part #
MFP50SBBD52-23K1
JLCPCB Part #
C1395538
Description
-55℃~+155℃ 23.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS