MFP25SCBD52-1K21
MFR.Part #
MFP25SCBD52-1K21
JLCPCB Part #
C1397849
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS