MFP25SBBD52-4K42
MFR.Part #
MFP25SBBD52-4K42
JLCPCB Part #
C1398636
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS