MFP200BRD52-6K4
MFR.Part #
MFP200BRD52-6K4
JLCPCB Part #
C1798940
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS